KONST / Litografier / Färglitografi 8838709
nr 883 8709
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 74/90, signerad, ramens innermått: 62x48
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:58:29
600 kr
700 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd